AutoClub Sancaktepe yılında elde ettiği başarıyı çok daha farklı bir platforma taşıyarak “Otomobilinizin Geleceği Çok Parlak” sloganı ile car care sektöründe markalaşma yoluna giden AutoClub ‘ın Uygulama Bayiisidir.

AutoClub Sancaktepe geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir. Oto yıkama sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü tüm Seramik Kaplama, Kamikaze Boya Koruma, Nano Boya Koruma, Detaylı İç Temizlik, Motor Temizleme, Cam Filmi, Boya Koruma Filmi, Oto Yıkama, Diğer Uygulama hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.

Bağlı bulunduğu sektörde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Avrupa standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir.
Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.